Ansatte

Bjørnongan

Karina Musum Fellmann

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
970 45 006
karina@stiklestadbarnehage.no

Karina jobber som barne- og ungdomsarbeider sammen med Bjørnongan :)

Eirik Leine

Stilling: Barnehagelærer
988 54 968
eirik@stiklestadbarnehage.no

Pedagogisk leder på Bjørnongan :)

Ann Kristin Lersveen

Stilling: Barnehagelærer
911 97 485
ann.kristin@stiklestadbarnehage.no

Ann-Kristin er sammen med både Revongan og Bjørnongan :)

Revongan

Ann Kristin Lersveen

Stilling: Barnehagelærer
911 97 485
ann.kristin@stiklestadbarnehage.no

Ann-Kristin er sammen med både Revongan og Bjørnongan :)

Ida Kristine Myhre

Stilling: Styrer
906 61 722
ida@stiklestadbarnehage.no

Jobber som styrer og er pedagogisk leder på Revongan :)

Marianne Andreassen

Stilling: Pedagogisk leder

Marianne er pedagogisk leder på Revongan :)

Martine Hansen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
948 90 218
martine@stiklestadbarnehage.no

Martine er sammen med Revongan :)

Ulvongan

Bjørg Leirset

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
922 67 165
bjorg@stiklestadbarnehage.no

Bjørg er fagarbeider sammen med Ulvongan :)

Linda Karoline F. Karlgård

Stilling: Barnehagelærer
932 81 680
linda@stiklestadbarnehage.no

Jobber som barnehagelærer på Ulvongan :)

Andre ansatte

Marte Nervik Myrvold

Stilling: Daglig leder
951 60 763
marte@stiklestadbarnehage.no

Emilie Hansen

Stilling: Renholder

Emilie er en av to renholdere og avløsere :)

Tom Anders Hansen

Stilling: Eier

Tom Anders er medeier og vaktmester i barnehagen